Philips DVT 2500

4096 MB
Rozdelenie podľa záznamu
pamäťové

• , zakúpené v Shoppie.sk

Veľmi dobre nahráva bez šumu, mali veľmi šikovný užitočný pre vysokoškoláka.

• , zakúpené v DATART.sk

To už bol v poradí druhý diktafón Philips DVT2500. Prvý som kúpil priamo v obchode v DATART v Piešťanoch. Druhý som kúpil vnučke ako vianočný darček. Študuje na vysokej škole a tak sa jej ako povedala perfektne hodil. Mala z neho veľkú radosť. Zatienil aj darčeky vyššej finančnej hodnoty. Je to jeden z produktov ktorý aj pre mňa ma vysokú užítkovú hodnotu. Predpokladám, že bude mať aj dlhšiu životnosť ako doterajšie
    moje záznamníky kde vzhľadom na mechanické opotrebenie
    už dávno prestali slúžiť. Vysoko zodpovedá cene a kvalite. Zatiaľ sa mi nepodarilo vyštudovať ani z kompletného návodu ako nahrať zvuk z počítača (napr. mp3 alebo wav).

• , zakúpené v HEJ.sk

• Super kvalitný zvuk bez šumenie

Vrele odporúčam

Kapacita integrovanej pamäte
4096 MB
Rozdelenie podľa záznamu
pamäťové

Digitálny diktafón Philips DVT2500 je ideálny nielen pre študentov. Ocení ho každý, kto potrebuje nahrávať záznamy z prednášok, konferencií, porád či meetingov. Vnútorná pamäť s kapacitou 4 GB ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše dôležité dáta. Diktafón umožní zaobstarať až 1056 hodín záznamu. Vďaka farebnému LCD displeju je používanie a ovládanie diktafónu naozaj jednoduché. Dva stereo mikrofóny boli navrhnuté tak, aby obmedzili šum v pozadí a zabezpečili tak jasný záznam hlasu. K dispozícii je slot pre MicroSD kartu. Napájanie poskytujú dve AAA batérie.

• nema slovenke menu
  • , zakúpené v Shoppie.sk

Veľmi dobre nahráva bez šumu, mali veľmi šikovný užitočný pre vysokoškoláka.

• , zakúpené v DATART.sk

moje záznamníky kde vzhľadom na mechanické opotrebenie

• , zakúpené v HEJ.sk

• Super kvalitný zvuk bez šumenie

Vrele odporúčam

• , zakúpené v www.marketworld.sk

som spokojný, ako s cenou tak i funkciou produktu