Philips DVT2000

Kapacita integrovanej pamäte
4096 MB
Rozdelenie podľa záznamu
pamäťové

digitálny diktafón • LCS displej s rozlíšením 112×112 px • vstup pre mikrofón 3,5 mm • vstup pre slúchadlá 3,5 mm • interná pamäť 4 GB • podpora pamäťových kariet micro SD do 32 GB • záznamové formáty WAV, MP3 • doba záznamu až 270 hodín • priemer reproduktoru 28 mm • MP3 prehrávač • FM tuner • nahrávanie stlačením jedného tlačidla • nastavenie citlivosti mikrofónu • redukcia šumu • hodiny • výdrž batérií až 40 hodín • slúchadlá

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Jednoduché používanie, dobré nahrávanie, veľké úložisko, možnosť rozšírenia.

Po porovnaní viacerých produktov bol tento pre mňa najlepšou voľbou z hľadiska pomeru cena/výkon.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Potreboval som to. Vybral som si ho najmä kvôli cene a účelu.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Čistý záznam zvuku. Možnosť uložiť.

Zvukový záznam v mieste určenia.

• Lacné.
      • Pri pohybe niečo cvaká alebo hrká, takže keď sa drží v ruke, cvakanie sa počas nahrávania zosilňuje na zvukovom materiáli, čo poškodzuje kvalitu zvuku napríklad rozhovoru.

Na základe recenzií som zistil, že je to dobré, ale pre rozhlasový zvuk je to veľmi základné, takmer nevhodné.

• , zakúpené v www.marketworld.sk

• jednoduchý pre moju starkú
    • , zakúpené v Andrea Shop

• Osvedčená značka
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Viete všetko, čo ste sľúbili.
      • Zatiaľ nič...

FM rádio s možnosťou nahrávania mp3.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Jednoduché používanie, dobrá citlivosť, dobrá hlasitosť.
      • Neexistuje maďarský jazyk, podrobný návod na použitie ani opis v maďarčine.

Potrebovali sme nástroj s dobrou kvalitou a hlasitosťou a tento nástroj bol na túto úlohu vhodný.