Sony ICD-UX570B

Garantovaný nákup z MALL.SK

Info v obchode2,99 €95 % • 11 156 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,98 €97 % • 2 421 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €79 % • 3 844 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 257 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €97 % • 585 recenziíĎalšie informácie

• jednoduche nastavenie
    • nabijatelne baterky cez USB
    • spolupraca z PC a Audacity
    • zatial žiadne

Predtým som použival na nahravky našej hudobnej skupiny ICD-UX530 z ktorým som bol skoro 10rokov velmi spokojný. Potom sa odtrhol /odtavil/ kablik na vysuvnom USB konektore, asi som to spôsobil ja, pretože som raz dobijal na rychlo nabijačke smartfonu 9 volt. Preto som zostal u Sony. Ale tento typ 570 nahrava ešte lepšie. Som velmi spokojny

Šírka
36.6 mm
Výška
102.8 mm
Hĺbka
12.2 mm
310 g

Zníženie hluku vďaka automatickému nahrávaniu hlasu Nahrávate koho? Ak chcete optimalizovať svoj hlas, zapnite automatické nahrávanie hlasu. nastavenia nahrávania zvuku pre vokálne frekvencie. Vďaka tomu získate čistejší záznam s menším skreslením. a menšia šanca straty zvuku v dôsledku nevhodných nastavení. Získajte lepší zvuk vďaka automatickému nahrávaniu hudby Automatické nahrávanie hudby optimalizuje nastavenia nahrávania zvuku podľa hudobných frekvencií. Znižuje to vplyv chýb pri nahrávaní spôsobených nesprávnym nastavením citlivosti mikrofónu a poskytuje čistejší zážitok. nový a kvalitný dźwięk. Nahrávajte vzdialené alebo tiché zvuky pomocou S-mikrofónu Vďaka vysoko citlivému a nízkošumovému S-mikrofónu môžete nahrávať Teraz nahrávamć Tichá kvalita zvuku bez nahrávania nadmerného hluku na pozadí. Dokonca aj zvuk vtákov štebotajúcich v diaľke je možné zaregistrovať. prirodzene a jasne. Priamo do cieľa vďaka preskakovaniu časového skoku. Do veľkej miery preskočiť. je ľahké. Môžete ľahko nájsť dôležitú časť stretnutia, seminára alebo prednášky, použiť funkciu Time Jump a preskočiť každých 10% z celkového času nahrávania. Širšia a jasnejšia obrazovka nahrávania So sériou UX570 sa o to nemusíte starať. starosti o to, či nahrávate, keď to potrebujete. Vďaka širšej a jasnejšej LED obrazovke viete, kedy nahrávate. Ľahko nájdite, čo potrebujete V hlasovom záznamníku UX570 môžete ľahko nájsť požadovaný okamih záznamu. Posúvanie v krátkom rozsahu uľahčuje jednoduché vyhľadávanie, ktoré vám umožňuje vrátiť späť jedným tlačidlom. nahrávanie o 3 sekundy alebo ich pretáčanie dopredu o 10 sekúnd. Lepšia viditeľnosť vďaka väčšiemu OLED displeju je nahrávanie a prehrávanie ešte jednoduchšie na väčšej obrazovke. a spravuje nahrávky. Priame pripojenie USB pre rýchly prenos súborov Prenos súborov z a do počítača je rýchly a pohodlný. Stačí pripojiť hlasový záznamník UX570 priamo k voľnému portu USB bez potreby kábla USB. Je hrubý, ľahký a „ľahko sa prenáša vďaka malým rozmerom 102,8 mm“, 36,6 mm × 12,2 mm a váži cca. Štýlový diktafón UX570 s hmotnosťou 48 g je tenký a ľahký, takže ho môžete mať vždy so sebou. vezme do vrecka. Možnosť rozšírenia pamäte vďaka slotom na karty micro SD Vďaka 4 GB veľkokapacitnej pamäte zvládne diktafón UX570 59 hodín nahrávacieho času. MP3 128 kbps (STEREO). Je tiež možné rozšíriť pamäťovú kapacitu o pomoc kompatibilné pamäťové karty. Vďaka karte microSDHC môžete pridať 32 GB pamäte a microSDXC 64 GB alebo viac.Farba: Čierna;Vstavaný reproduktor: Áno;Výstup pre slúchadlá: Áno;Vstup pre mikrofón: Áno;Hlasová aktivácia: Áno;Formát záznamu údajov : MP3;Batérie: nie sú súčasťou balenia;USB kábel: nie je súčasťou balenia;Pamäťová karta: nie je súčasťou balenia; Obal: Zahrnuté; Slúchadlá: Nie sú súčasťou dodávky; Mikrofón: Stereo; Typ média: 4 GB; Napájanie: Nabíjateľné; Maximálny prevádzkový čas: Žiadne údaje; Model: ICD-UX570B; Displej: Áno; Maximálna doba záznamu: 59 h

všetko je o.k.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt